Eduard Pap - Foto: Ionut Tabultoc

FC Botosani primeste vizita celor de la FC Voluntari, sambata dupa-amiaza, incepand cu ora 18:00, partida ce va fi transmisa in direct pe Digisport1, Telekomsport1 si Look.

Portarul FC Botosani, Eduard Pap, a vorbit in cadrul unei conferinte de presa despre meciul cu Astra de etapa trecuta, dar si despre partida cu FC Voluntari.

”Nu e confortabil sa ai 2-0 si mai erau 4 minute din prima repriza…. apoi pe final ne-au egalat. Nu e tocmai ok, dar pana la urma este un punct in deplasare, la o echipa destul de buna in acest sezon. Ne-am fi dorit cele 3 puncte, dar a venit faza fixa si ne-au egalat. Ne gandim doar la meciul cu Voluntari. Clar nu va fi usor. Toate meciurile vor fi grele. Trebuie sa ne gandim pe ce avem noi de facut.”, a declarat Eduard Pap.

Vezi ce mai spune portarul botosanenilor despre partidele din Liga 1 si ce mesaj are pentru suporteri!